X

Coloud

Coloud Headphones bylo založeno v roce 2012 s přesvědčením, že dokonalosti je dosaženo ne tehdy, když není, co dodat, ale když není, co ubrat. Někteří to nazývají minimalismem, jistou formou designu, která má kořeny ve Skandinávii. Není proto žádné překvapení, že Coloud Headphones se zrodilo ve Stockholmu, Švédsko, kde má své zázemí dodnes.

Od samého počátku bylo jejich cílem vyrábět solidní sluchátka, která nabídnou kvalitní zvuk. Žádná velká loga, žádné triky, bez zbytečných detailů – prostě spolehlivá a fungující sluchátka, která vám dopřejí denní dávku muziky.

Sluchátka jsou vyrobeny z minimálního počtu dílů a jsou vybaveny mechanickou konstrukcí, která je dělá absolutně odolnými vůči každodennímu poslechu. Jeden trik, kterého se dopouští, je přítomnost Tangle-Free systému, který zaručuje, že se kabely nezamotají do klubka.

Od jejich loga, přes vzhled balení, až po design samotných sluchátek, všudypřítomná triangularita je jejich vírou, která doprovází všechny Coloud produkty. Inspiroval se stal symbol Play – trojúhelník, který je dodnes firemní mantrou, symbolizující připravenost k hraní vždy, kdy jste vy připraveni.

Dbají na životní prostředí to tak, že všechny produkty jsou vyrobeny v souladu s RoHS a REACH standardy. Cokoliv od této značky zakoupíte, je absolutně bez přítomnosti ftalátů a PVC a 100% recyklovatelnost našich balení je samozřejmostí.

Oficiální stránky www.coloud.com

Coloud-Group-FI