Kolekce Urbanears ACTIVE

Zhola nový koncept sluchátek od společnosti Urbanears, zaměřený na převážně sportovní sluchátka s názvem Active. Tato kolekce obsahuje 2 modely a to sluchátka přes hlavu Hellas a také špuntové provedení Reimers. Jak je u Urbanears zvykem, samozřejmě jsou dostupné ve více barevných provedeních.Je všemi známé, že se při aktivitách lidé potí a tyto sluchátka jsou proti tomu maximálně vybaveny a nic je nezaskočí. Při výrobě nebyl opomenut fakt, že žijeme ve vyspělé době a proto sluchátka disponují mnoha užitečnými funkcemi, jak bezdrátový model Hellas, tak i kompaktnější provedení Reimers, jsou skvělými důkazy.

Hellas

Sluchátka, ke kterým nebudete potřebovat žádný kabel, hravě zvládnou i ty nejnáročnější podmínky. Pocení? Žádný problém. Obroučka sluchátek a náušníky jsou snadno odnímatelné a látkový povrch se ještě snadněji vypere. A díky dotykovému panelu na sluchátku nebudete muset hledat žádná tlačítka. Ani ve tmě vás nezradí, disponují reflektivním kabelem, který vás ochrání při nočních aktivitách jako např. při běhu. Urbanears Hellas fungují se všemi přístroji poskytující Bluetooth® připojení. Dodáváno včetně dobíjecího USB kabelu v barvě sluchátek.

Reimers

Tyto lehká sluchátka jsou ztělesněním všeho potřebného. Technologie EarClick skvěle padne do vašeho ucha, chytrý, dvojitý úchyt drží vše na svém místě. Zabudovaný mikrofon s tlačítkem pro snadné přijímání hovorů je již samozřejmostí, novinkou je reflektivní kabel, který slouží jako ochrana při nočních aktivitách.

Sluchátka fungují na všechna zařízení, pro zařízení s OS Android a iOS navíc ovládání hlasitosti díky trojtlačítku umístěným na kabelu. Pro dané OS mají sluchátka příslušné označení a to Android a Apple.

kolekce-urbanears-active

X