Pečlivě navržené repliky gramofonů za rozumnou cenu

Toť ve zkratce pro všechny z Vás, kteří o této značce doposud neslyšeli. Založeno roku 1920, kdy zakladatel Powel Crosley představil první low-price rádio, zvané Harko, které se v té době prodávalo za pouhých $7, zatímco ostatní rádia na sobě nosily cedulky se stodolarovými částkami.Tato společnost začala nabírat na obrátkách nejen v průmyslu okolo rádií. Roku 1931 zařadili do své nabídky revoluční ledničky se šuplíky. Dále představili 1. kompaktní vůz v Americe, které obsahovalo rádio schopné přijímat 30 stanic bez změny síly signálu.Rok 1954 byl mezníkem v televizním průmyslu.

Přenosná televize pod značkou Crosley, průkopník ve své kategorii se stává nejprodávanějším zbožím té doby. Od roku 1989 Crosley Radio vyvíjí celou řadu autentické elektroniky pod záštitou Powela Crosleyho. Dalšími objevy té doby se stala plně funkční replika klasického jukeboxu, gramofon pyšnící se kontinuálním přehráváním více desek po sobě, CD přehrávač s možností nahrávání vlastního záznamu nebo například celou řadu nábytku s velice zábavným designem. Cesta Crosley pokračuje nadále až do dnes. Současné zaměření brandu? Skvělé, detailně navržené repliky originálních rádií a gramofonů minulého století, s rysy nejnovější technologie, přičemž nebyla opomenuta stylovost ani nádech historie.

Jsme oficiální distributor značky Crosley pro státy: Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, Černá Hora, Bulharsko, Srbsko, Maďarsko, Bosna a Hercegovina, Lotyšsko, Polsko.

Oficiální stránky www.crosleyradio.com

Chcete s námi obchodovat?

Chcete-li získat přístup do B2B a obchodovat s námi,
vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme.

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat a těšíme se na spolupráci.

Zavřít
Prosím zadejte e-mail ve správném formátu.
Prosím zadejte společnost.
Prosím zadejte telefon.
Prosím, potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pro poskytnutí co nejlepšího servisu používáme cookies. Rozumím a souhlasím