Vášeň pro minimalismus
a funkčnost

Historie jména značky

Jako pokračovatel švédské tradice stříbra a šperkařství je název Mockberg odvozen od názvu vrcholu Mocberget, který se nachází nedaleko jezera Siljan v oblasti Dalarna ve středu Švédska. Dalarna je Švédsky „údolí“ a je domovinou švédského šperkařství a řemeslné tradice.

Každý má svůj příběh

Začalo to podnikatelským duchem a okem pro design. V létě roku 2013 si zakladatelka a tvůrčí ředitelka Elvira Eriksson vyšla koupit nové hodinky, ale neměla štěstí. Zjistila, že většina kusů byla vyrobena pro muže a uvědomila si, že nemnoho, které už existují pro ženy, nesplňují její požadavky. A tak vznikla její nová vášeň – poslání vytvořit klasické a nadčasové hodinky pro ty, kteří hledají něco mimořádného. Uvědomila si, že hodinky jsou mnohem víc než jen způsob, jak sledovat čas.

Jak šel čas…

Značka Mockberg pochází ze skandinávského designového hnutí, které se vyznačuje jednoduchostí, minimalismem a funkčností. Od 50. let si získává srdce milovníků dekoru a obohacuje životy lidí. Čisté linie, přirozený půvab a umírněný styl tvoří podstatu všech hodinek. Symbolizuje jednoduchost a eleganci. Značka Mockberg jsou funkční doplňky pro každý den, vyrobené nejkrásnějším možným způsobem a hlavně s láskou.

Proč je Mockberg tak speciální?

Hodinky jsou ručně vyráběny z exkluzivních materiálů, obsahují vysoce kvalitními strojky a zastávají klasický design. Hodinky jsou navrženy tak, aby se snadno držely na zápěstí. Pásek je spojen vysoko na pouzdře, které je mírně tvarované jako mísa, což je kombinace, která vám dává pocit, že hodinky volně plují na zápěstí a poskytují tak trojrozměrný dojem. Mockberg nejsou jen hodinky – je to vášeň pro minimalismus a funkčnost, je to láska k ruční práci a pokora k času.

Oficiální stránky www.mockberg.com

Chcete s námi obchodovat?

Chcete-li získat přístup do B2B a obchodovat s námi,
vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme.

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat a těšíme se na spolupráci.

Zavřít
Prosím zadejte e-mail ve správném formátu.
Prosím zadejte společnost.
Prosím zadejte telefon.
Prosím, potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pro poskytnutí co nejlepšího servisu používáme cookies. Rozumím a souhlasím