Nová definice slov jako výkon a kvalita, která se snaží chápat trochu jinak

Urbanears je skandinávský spolek motivovaný společným zájmem v mezilidských vztazích a vírou ve značku, která dokáže charakterizovat druh životního stylu. Urbanears se zaměřuje na hlubší propojení mezi barvami, tvary, lidmi a všem, bez rozdílu zaručuje unikátní zvukový zážitek a zároveň svobodu pro svobodné vyjádření vlastní individuality.

Koncept Urbanears se zrodil z mnoha důvodu a nápadů. Spousta z nich přišla, když tento projekt dávali dohromady a některé je prostě trkly do hlavy. V první řadě byl úsudek, že není jediný výrobce sluchátek, který by chápal smysl jejich použití tak, jako to vidí oni. Jejich vášní je výroba sluchátek s pochopením, jak je zákazník bude používat a nosit.

Jejich vize je nová definice slov jako výkon a kvalita, která se snaží chápat trochu jinak. Mimo samozřejmé schopnosti dokonalé interpretace zvuku se snaží vytvářet sluchátka, která působí více jako oblečení, než jako kus plastu a kovu. Sluchátka navrhují tak, aby sloužila svému účelu, ale s neobyčejným smyslem pro detail. Urbanears jsou vždy klasická a osvědčená sluchátka, spíše než revoluční produkty, které svým designem udávájí směr vývoje.

Jsme oficiální distributor značky Urbanears pro státy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko, Černá Hora, Bosna a Hercegovina a Srbsko.

Oficiální stránky www.urbanears.com

Chcete s námi obchodovat?

Chcete-li získat přístup do B2B a obchodovat s námi,
vyplňte formulář níže a my se Vám ozveme.

Odesláno

Budeme Vás kontaktovat a těšíme se na spolupráci.

Zavřít
Prosím zadejte e-mail ve správném formátu.
Prosím zadejte společnost.
Prosím zadejte telefon.
Prosím, potvrďte souhlas se zpracováním osobních údajů.
Pro poskytnutí co nejlepšího servisu používáme cookies. Rozumím a souhlasím